Bransoletka na sznurku ze szmaragdem Nilu i złotym hematytem

79,00 

Bransoletka na sznurku ze szmaragdem Nilu i złotym hematytem wykonana jest z błyszczących, fasetowanych kulek szmaragdu Nilu o głębokiej, ciemnozielonej barwie, których cechą charakterystyczną jest duża ilość drobinek, migocących jak mocno rozgwieżdżone niebo. Na sznurku w kolorze butelkowej zieleni dodatkowo osadzone zostały kulki hematytu w jasnozłotym kolorze.

Bransoletka ze szmaragdem Nilu to lekka, bardzo kobieca propozycja eleganckiej biżuterii na rękę.

Szmaragd Nilu jest kamieniem syntetycznym. Ze względu na swój piękny kolor chętnie jest wykorzystywany w jubilerstwie.

Hematyt nazywany jest również krwawnikiem. Ta wywodząca się ze średniowiecza nazwa wskazuje na główny zakres jego działania. Pozytywnie wpływa na wszystko co wiąże się z krwią: jej wytwarzanie, krwiobieg, tamowanie krwawień, menstruację. Ułatwia wchłanianie żelaza. Reguluje nadciśnienie, zapobiega nadmiernym skurczom mięśni i przyspieszonemu pulsowi. Leczy choroby pęcherza i pomaga w dolegliwościach kręgosłupa. W sferze psychicznej budzi radość życia, dodaje odwagi i umacnia wolę.

Bransoletka posiada zawieszkę DLK wykonaną z pozłacanego srebra (próba 925).

Średnica kulek szmaragdu Nilu: 4 mm, hematytu: 3 mm.

Bezpieczeństwo produktu

Producent:

DeLaKinia

z siedzibą w Warszawie (02-482)

ul. Batalionu AK Włochy 16

+48 885 777 772

sklep@delakinia.pl

Ostrzeżenia bezpieczeństwa oraz wskazówki użytkowania:

Przedmiot może zawierać drobne oraz ostre części.

Nie jest to zabawka – należy przechowywać go z dala od dzieci.

Produkt nie nadaje się do użytku przez zwierzęta, dlatego powinien być trzymany w miejscu, do którego nie mają dostępu.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenie elementów, nie używaj dalej produktu.

 Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Jak zadbać o biżuterię:

  • Biżuterię przechowuj w przeznaczonych do tego pudełkach, materiałowych woreczkach lub szkatułkach (możesz wykorzystać także opakowania, w których produkt został zakupiony lub otrzymany).

  • Do czyszczenia biżuterii stosuj wyłącznie specjalną ściereczkę przeznaczoną do tego celu.

  • Staraj się unikać kontaktu biżuterii z substancjami chemicznymi (np. perfumami, balsamami, kosmetykami) oraz wodą, w szczególności basenową i morską – mogą one powodować odbarwienia lub utratę blasku.

  • Chroń biżuterię przed szarpnięciami czy uderzeniami o twarde powierzchnie, aby ograniczyć ryzyko jej uszkodzenia.

  • Zdejmuj biżuterię przed snem, aktywnością sportową, sprzątaniem oraz innymi czynnościami, które mogą doprowadzić do jej zniszczenia.

  • Jeśli produkt wyposażony jest w elementy gwintowane (np. niektóre kolczyki), warto regularnie sprawdzać i dokręcać gwinty.