Bransoletki z czakrami DeLaKinia

Kolekcja CZAKRY

Bransoletki z czakrami to kolekcja stworzona dla osób chcących utrzymać równowagę między ciałem, duchem oraz umysłem. Bransoletki stanowią symbol energii życiowej zgromadzonej w wybranym ośrodku w naszym ciele, pomagają świadomie koncentrować się na zablokowanych czakrach, tak by uwolnić, odebrać i promieniować energią.

Czakry to ośrodki naszej energii wewnętrznej, rozmieszczone wzdłuż pionowej osi ciała – od kości ogonowej aż do czubka głowy. Czakr głównych jest siedem a każda z nich pełni nieco inne funkcje i odpowiada za różne zmysły i narządy. Czakry służą przede wszystkim zachowaniu harmonii fizycznej, duchowej oraz mentalnej. Choć czakry nie są widoczne gołym okiem, ich zablokowanie może skutkować wieloma objawami na poziomie psychicznym oraz fizycznym. 

Wybierz dla siebie lub na prezent bransoletkę z czakrą:  czakra podstawy, czakra sakralna, czakra splotu słonecznego, czakra serca, czakra gardła, czakra trzeciego oka, czakra korony.

1.      Czakra podstawy

Czakra podstawy nazywana jest także czakrą korzenia. Ma kolor czerwony i leży u podstawy kręgosłupa. To ona odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, zdrowie, kwestie materialne i nasz instynkt. Zaburzenia równowagi prowadzą do zakłóceń w sferze seksualnej oraz poczucia frustracji, bezsilności i gniewu.

2.      Czakra sakralna

Czakra sakralna, zwana także krzyżową znajduje się około 3 cm poniżej pępka. Jej kolorem jest pomarańczowy, a odpowiada za sferę inwencji twórczej, emocje, płodność i seksualność. Zaburzenia równowagi prowadzą do niepłodności i zablokowania zdolności twórczych.

3.      Czakra splotu słonecznego

Czakra splotu słonecznego leży nieco powyżej pępka i ma kolor żółty. To właśnie ona związana jest z naszą mocą, karierą i funkcjami mentalnymi. Odpowiada za sferę kontaktów na poziomie emocjonalnym i przystosowywania się. Blokady mogą prowadzić do przyjmowania odczuć innych ludzi, do przytłoczenia lub innych problemów z własnymi uczuciami.

4.      Czakra serca

Czakra serca, która położona jest również wzdłuż kręgosłupa, na wysokości serca ma kolor zielony, choć niekiedy mówi się także o złotej barwie.  Odpowiada za sferę miłości, wychowania i współczucia. Jeśli czakra serca jest zablokowana, miłość nie może rozkwitać, uczucia, takie jak zazdrość są pospolite i utwierdza się odporność na jakiekolwiek zmiany.

5.      Czakra gardła

Czakra gardła położona jest w okolicy krtani, u podstawy szyi. Jej kolorem jest jasnoniebieski i odpowiada za sferę komunikacji. Jeśli ta czakra zostanie zablokowana, twoje myśli i uczucia nie będą mogły być wyrażone słowami.

6.      Czakra trzeciego oka

Czakra trzeciego oka znajduje się pośrodku, na czole, nieco powyżej łuków brwiowych. Ma kolor indygo, odpowiada za intuicję, nasz duchowy rozwój i zdecydowanie potrzebujemy medytować, aby ją oczyścić i rozwinąć. Brak równowagi w tej sferze może stworzyć poczucie bombardowania myślami innych ludzi, może doprowadzić do owładnięcia umysłu dzikimi, irracjonalnymi instynktami, których nie da się niczym wytłumaczyć.

7.      Czakra korony

Czakra korony znajduje się najwyżej, na czubku głowy. Jest skierowana w górę, w przeciwieństwie do pozostałych czakr. Jej kolor to fiolet, choć w niektórych systemach mówi się także o bieli. Odpowiedzialna jest za myślenie całościowe i funkcje paranormalne. Blokuje ją zbyt intensywne wykorzystywanie zdolności umysłowych, brak zaufania do swoich pomysłów i opinii oraz bezustanne szukanie porad u innych ludzi.

 

Bransoletki dostępne są w dowolnych kolorach sznurka. Skorzystaj z kreatora lub w uwagach zamówienia wpisz żądany kolor sznurka. Możesz też skontaktować się z nami na chacie lub zapytać o dostępność na sklep@delakinia.pl

Kreator Srebrne Czakry
Kreator Złote Czakry
 • Bransoletka z czakrą gardła srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą gardła srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą gardła złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą gardła złotą na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą korony srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą korony srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą korony złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą korony złotą na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą podstawy srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą podstawy srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą podstawy złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą podstawy złotą na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą sakralną srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą sakralną srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą sakralną złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą sakralną złotą na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą serca srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą serca srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą serca złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą serca złotą na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą splotu słonecznego srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą splotu słonecznego srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą splotu słonecznego złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą splotu słonecznego złotą na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą trzeciego oka srebrną na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą trzeciego oka srebrną na czarnej makramie

  109,00 
 • Bransoletka z czakrą trzeciego oka złotą na czarnej makramie

  Bransoletka z czakrą trzeciego oka złotą na czarnej makramie

  109,00