O nas

O nas

DeLaKinia to elegancka, niepowtarzalna, ręcznie tworzona biżuteria. Wzory powstające w naszej pracowni wyrażają najpiękniejsze emocje, radość, piękno i szczęście. Bransoletki DeLaKinia pozwolą Tobie być zawsze modnym oraz wyrazić siebie dzięki ozdobom. Każdy znajdzie tu dla siebie wzór, który będzie oddawał jego charakter i uczucia.
Tworząc bransoletki DeLaKinia dbamy szczególnie o jakość materiałów i wykonania, tak aby każdy produkt gwarantował wysoką jakość.

Pozwól się ozdobić!

Historia powstania marki

Najlepsze pomysły powstają wtedy, gdy się tego zupełnie nie spodziewamy. Marka DeLaKinia jest tego najlepszym przykładem.

Kolekcję, wzory, nieszablonowe projekty tworzy Mama zainspirowana swoją 9-letnią córką. To właśnie ta mała dziewczynka – kochająca taniec, ładne ubrania i ozdobne dodatki – zapoczątkowała powstanie tej niezwykłej biżuterii.

Pewnego dnia Mama z córką wybrały się do hurtowni jubilerskiej, aby kupić koraliki, z których dziewczynka miała sama tworzyć bransoletki. Wraz z Tatą wspólnie ustalili kwotę na zakupy. Jednak gdy dziewczyny przekroczyły próg hurtowni, przepadły na dobre, znacząco przekraczając limit wydatków…

Tworzenie bransoletek stało się pasją dziewczyn i obie z wypiekami na twarzy przygotowywały pierwsze kreacje. A powstało ich sporo. Każdą sztukę dziewczyny przymierzały i wyobrażały sobie, jak będzie się prezentować w różnych odsłonach garderoby. Obie cieszyły się jak dzieci, czerpały z tego ogromną radość i satysfakcję. Postanowiły więc swoją miłość do biżuterii przelać na prawdziwe wyroby. Dzisiaj są to już dojrzałe produkty, które zdobią i uzupełniają strój niejednej kobiety. Marka rozwija się w pełni, niebawem ma szanse wkroczyć na arenę międzynarodową.

A skąd nazwa DeLaKinia? Jako, że sprawczynią całego biżuteryjnego “zamieszania” jest córka Kinga, kochająca hiszpański styl i język, nazwa marki musiała nawiązywać do jej imienia i tego, co lubi najbardziej. W ten oto sposób powstała nazwa i logo, które niosą w sobie wszystko to, co dziewczyny tak bardzo kochają i czemu poświęciły się zawodowo.